Loading…

Morena Taraku shtatzënë? Këngëtarja zbulon të vërtetën me këtë foto

  • 26/10/2020 | 14:12

Morena Taraku shtatzënë? Këngëtarja zbulon të vërtetën me këtë foto

Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të jetës private.


Edhe pse ajo është treguar gjithmonë mjaft e rezervuar, ka pasur momente që nuk ka mundur t’i shpëtojë mediave rozë.

Së fundmi Morena ka pranuar që është në një lidhje, por pa zbuluar më shumë detaje.

Këngëtarja ka ndarë në rrjete sociale një foto, në të cilën shihet duke mbajtur dorën tek barku i saj dhe i ka paraprirë thashethemeve për një shtatzëni duke shkruar:

“Nuk jam shtatzënë, thjesht jam pa fjalë”.

Më të fundit
...
  • 28/11/2020 | 16:59
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë