Loading…

Morena Taraku shtrihet në spital, publikon foton

  • 04/01/2022 | 20:21

Morena Taraku shtrihet në spital, publikon foton

 

Këngëtarja e njohur, Morena Taraku është shtrirë në spital.

Lajmin e ka bërë të ditur vet ajo në rrjetin social “Snapchat”, ku ka publikuar një fotografi nga spitali, e ku shihet duke marrë infuzion.

Nuk dihet për gjendjen e saj shëndetësore.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë