Loading…

Morena Taraku tregon se çfarë po bën në Turqi: Publikon një foto prej atje

  • 19/10/2019 | 18:32

Morena Taraku tregon se çfarë po bën në Turqi: Publikon një foto prej atje

Morena Taraku ka disa vite që jeton në Turqi.


Morena Taraku është mjaft aktive në Instagram ku vazhdimisht ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Këngëtarja e cila tash e disa vite jeton në shtetin turk më saktësisht në Stamboll, është duke shijuar vikendin me një shëti në bregdetin turk.

Ndryshe, shumë shpejt Morena do sjell edhe projektin e ri muzikor i cili mban titullin ‘Missed Call’ të cilin e ka punuar edhe me videoklip.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë