Loading…

Morena Taraku viziton varrin e qenit: Të lutem vazhdo të qëndrosh pranë meje

  • 08/08/2022 | 08:44

Morena Taraku viziton varrin e qenit: Të lutem vazhdo të qëndrosh pranë meje

Këngëtarja kosovare, Morena Taraku, është mjaft aktive me postimet e saj në rrjete sociale, ku pastaj komentohet shumë lidhur me to.


Pak kohë më parë, ajo humbi qenin e saj të quajtur, Moin.

Ajo varrosi atë e madje edhe i bëri lapidar.

Lidhur me këtë, këngëtarja u komentua shumë nga publiku.

E së fundi, ajo sërish ka vizituar varrin e tij, dhe këtë e ka ndarë me ndjekësit e saj përmes një postimi në ‘Instagram’.

“Fluturo tani. Por të lutem vazhdo të qëndrosh pranë meje”, ka shkruar Morena në postimin e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë