Loading…

Morena tepër provokative: Vetëm në të brendshme para pasqyres

  • 09/09/2019 | 20:19

Morena tepër provokative: Vetëm në të brendshme para pasqyres

Bukuroshja Morena Taraku ka vazhduar të postojë foto tepër provokative. Kësaj radhe ka ‘goditur’ vetëm me të brendshme, transmeton Gazeta Metro.


Kjo është një foto që duket se Morena e ka bërë para se të bëj një udhëtim të saj me avion.

Bukuroshja kosovare ka shkruar “Mode” derisa para kësaj fjale ka postuar një emotikon të një avioni./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë