Loading…

Morgan Freeman, John Travolta dhe Blerim Destani: Del filmi ‘The Poison Rose’

  • 25/05/2019 | 15:36

Morgan Freeman, John Travolta dhe Blerim Destani: Del filmi ‘The Poison Rose’

Aktori i njohur shqiptar, Blerim Destani, ka shënuar një tjetër sukses ndërkombëtar.


Ashtu siç është paralajmëruar edhe më parë, Destani është bërë pjesë e filmit hollivudian “The Poison Rose”.

Ky film tashmë është i disponueshëm në të gjitha kinematë botërore, dhe këtë e ka bërë të ditur vet aktori përmes një footgrafie të publikuar në rrjetin social Instagram.

Filmi është i zhanrit thriller/mister, ndërsa regjisorë janë: George Gallo, Luca Giliberto dhe Francesco Cinquemani.

Në postimin e bërë në InstaStory, Blerim Destani ka etiketuar edhe dy aktorët me famë botërore që janë pjesë e këtij projekti: John Travolta dhe Morgan Freeman.

Për suksesin në fjalë, aktori shqiptar është uruar nga figura të shumta publike në vend.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë