Loading…

Mori vëmendje me trupin perfekt pas lindjes së djalit, Marigona Krasniqi tregon ‘sekretin’ e saj

  • 22/09/2022 | 17:10

Mori vëmendje me trupin perfekt pas lindjes së djalit, Marigona Krasniqi tregon ‘sekretin’ e saj

Pak ditë më parë, boksieri, Robin Krasniqi dhe partnerja e tij, modelja, Marigona Krasniqi, janë bërë prindër për herë të parë.


Modelja ka shfaqur linjat e saj perfekte pas lindjes së djalit.

Përmes një postimi në ‘Instagram’, ajo tregoi format trupore tejet perfekte.

Në veshje sportive, modelja nxori në pah barkun e rrafshët si dhe përmasat trupore të cilat janë për tu lakmuar.

Por, së fundi, ajo ka gjetur pak kohë për ndjekësit, duke iu përgjigjur interesit të tyre.

Përpos komplimenteve, Marigona mori shumë pyetje nga ndjekësit për trupin, të cilët janë kureshtarë se cili është sekreti i këtyre formave pak pas lindjes.

“Nuk kam pasur asnjë herë regjim ushqimi. Ka të bëjë me metabolizmin. Edhe e rëndësishme është mos të hani për dy persona gjatë shtatzënisë”, tha ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë