Loading…

Mori vëmendje për ngjashmërinë me Borën, ja si dukej vajza e re e Përputhen para operacioneve

  • 02/11/2021 | 21:03

Mori vëmendje për ngjashmërinë me Borën, ja si dukej vajza e re e Përputhen para operacioneve

Efi është një nga konkurrentet më të reja në Përputhen.

Me profesiona tautore dhe make up artist vajza ka vendosur që dashurinë e jetës ta gjejë në emisionin e famshëm të dashurisë.

Me tu prezantuar në studio djemtë filluan të magjepsen pas saj e në veçanti Bruno i cili sot ia pranoi hapur pëlqimin.

Efi u bë mjaft e përfolur kudo në rrjetet sociale edhe për ngjashmërinë e frikshme me Borën, por a ishte kështu vajza bukuroshe edhe para operacioneve plastike?

Faqja e njohur në instagram @demaskojme_perputhasit, ka postuar foto të Efes para operacioneve ku mund ta shikoni ndryshimin e madh të vajzës që po magjeps djemtë në Përputhen.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë