Loading…

Morina në familjen Hajda: Bashkë për një Kosovë siç e ëndërruan bijtë tuaj

  • 29/01/2021 | 17:01

Morina në familjen Hajda: Bashkë për një Kosovë siç e ëndërruan bijtë tuaj

Kandidati për deputet i AAK-së, Mahmut Morina, ka vazhduar takime me qytetarë.


Gjatë ditës së sotme, Morina ka qëndruar familjen e heroit Xhelal Hajda-Toni, për të cilën thotë se kjo familje përkrah proceset që janë në të mirë të vendit.

Postimi i plotë i tij:

Sonte, së bashku me kandidatët e tjerë, ishim mysafir në një vatër e një familje e cila historisë së lirisë i fali lavdinë e madhështinë.

Familja e madhe Hajda gjithmonë e gatshme për të përkrahur proceset të cilat janë në të mirë të atdheut.

Do të mundohemi bashkërisht që Kosovën ta bëjmë ashtu siç ëndërruan bijtë tuaj heronj të lavdishëm!

Faleminderit që na nderuat!
U nderofshi brez pas brezi!

#MeRamushinPresident
#ForcaeKosovës
#MahmutMorina80

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë