Loading…
Mos i humbisni aksionet më interesante të policëve |VIDEO
  • 11/10/2018 | 15:47

Mos i humbisni aksionet më interesante të policëve |VIDEO

Një video mjaft interesante shihet më poshtë.


Kur policët janë në ditët e tyre më të mira, atëherë kjo nuk është një shenjë e mirë për personin që do të përballet me ta, transmeton lajmi.net.

Në videon që do të shihni më poshtë, ju mund të shihni se si përballen ata me çdo person në çdo situatë.

Për më shumë ndiqeni video dhe mahnituni me atë se çfarë arrijnë të bëjnë këta policë.

The Best of Police Compilation

Come on youtube too!Subscribe:www.youtube.com/channel/UC5CWjZ9W3VYOTf_R6GNflBgThe Best of Police Compilation

Posted by Kriminális on Thursday, 10 May 2018

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë