Loading…

‘Mos ma ço gishtin’, për çka folën Blerando dhe Buci

  • 21/11/2023 | 10:57

‘Mos ma ço gishtin’, për çka folën Blerando dhe Buci

Blerando është sqaruar për disa gjëra me Bucin.


Artisti i tha Bucit se është lojtar i fortë, por sipas tij, nuk ka karakter.

Në disa momente, Blerando fliste me gishtin lartë gjë e cila i pengonte Bucit dhe i tha “mos ma ço gishtin”.

Ndiqni videon dhe do të kuptoni më shumë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë