Loading…

‘Mos më kallxo mu çka me bo, nëse nuk të rrihet qu more fëlliqan’, Linda dhe Ganiu debatojnë

  • 06/12/2023 | 21:47

‘Mos më kallxo mu çka me bo, nëse nuk të rrihet qu more fëlliqan’, Linda dhe Ganiu debatojnë

Ganiu dhe Linda derisa po hanin kanë debatuar.


Linda i është drejtuar duke i thënë se “kqyre punën tënde”.

Kurse Gania i ka thënë “njeri me nivel të dobët”.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë