Loading…

‘Mos më telefono’: Kë e thumboi Afrona Dika pasi pranoi lulet

  • 02/10/2022 | 14:18

‘Mos më telefono’: Kë e thumboi Afrona Dika pasi pranoi lulet

Afrona Dika u bë e njohur nga martesa me këngëtarin Blero, edhe pse tani janë ndarë.


Afrona asnjëherë nuk konfirmoi ndarjen, ajo me postimet e fundit po i bënë ndjekësit mjaft konfuz.

Paraqitet me një buqetë lule në shtrat, dhe nën foto shkruan “Mos më telefono”.

Kujt po ia dedikon këto shkrime Afrona?

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë