Loading…

‘Mos u ngatërroni me shqiptarët’: Loredana ‘thumbon’ serbët pas ndeshjes me Zvicrën

  • 03/12/2022 | 20:46

‘Mos u ngatërroni me shqiptarët’: Loredana ‘thumbon’ serbët pas ndeshjes me Zvicrën

Reperja shqiptare në Zvicër, Loredana Zefi, ka treguar mbështetjen e saj për futbollistët shqiptarë që janë pjesë e skuadrës zvicerane.


Artistja ka publikuar disa fotografi nga ndeshja mes Serbisë dhe Zvicrës në Kupën e Botës, e cila përfundoi me fitoren e kësaj të fundit.

“Kurrë mos u ngatërroni me shqiptarët”, ka shkruar Loredana krahas fotografisë ku shfaqet Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri.

Në një tjetër foto, Loredana ka postuar veten me gishtin e mesit drejtuar kamerës. Ajo që bie në sy është veshja e saj në të kuqe ndërsa mban flamurin përpara fytyrës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë