Loading…
Moskujdesi i kushtoi shtrenjtë: E zë peshkun dhe ai i hakmerret keq
  • 31/03/2019 | 23:22

Moskujdesi i kushtoi shtrenjtë: E zë peshkun dhe ai i hakmerret keq

Ai e ka kapur një peshk solid, i cili, natyrisht, përpëlitet me ashpërsi, duke luftuar për jetë.

Peshkatari ia vë kapakun përmbi, pastaj mbi kapak e vë kamerën e tij të shtrenjtë GoPro.

Deri sa merrej me shkopin, peshku përplitet dhe e dërgon kamerën në thellësi të detit. Peshkatari vetëm e shikon dhimshëm – shkuan së paku 300 dollarë, sikur të mos kishin qenë kurrë.

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë