Loading…
Mot jo i mirë edhe në Ulqin, plazhet e zbrazura |FOTO
  • 19/07/2018 | 10:52

Mot jo i mirë edhe në Ulqin, plazhet e zbrazura |FOTO

Gjatë ditëve të fundit në vendin tonë ka pasur temperatura më të ulëta dhe moti ka qenë më i freskët dhe me shi.


Njejtë po duket të jetë edhe në bregdetin e Ulqinit, shkruan gazetametro.net.

Nga disa foto të postuara sot në rrjetet sociale shihet se edhe atje është moti me vranësira dhe nuk ka marrë kohë e mirë për pushuesit.

Në këto foto shihet se në Ulqin ka vranësira dhe plazha ka qenë më e zbrazët. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë