Loading…

Mot me vranësira dhe diell, këto janë temperaturat

  • 04/01/2022 | 07:59

Mot me vranësira dhe diell, këto janë temperaturat

Moti gjatë kësaj jave është paraparë të jetë në situatë të qetë meteorologjike.


Sipas Prishtina Weather, pjesa e parë e javës pritet të jetë me mot stabil, ndërkaq nga mesi i javës shkurtimisht priten mundësi për shi dhe borë, si dhe rënie të temperaturave.

Për sot është parashikuar mot i butë, me vranësira e intervale me diell.

“Mbetet mot i butë, me vranësira e intervale me diell.  Përgjatë ultësirave në mëngjes mundësi për mjegull ose mjegullinë”, ka njoftuar Prishtina Weather.

Temperaturat do të lëvizin ndërmjet 2-12 gradë Celsius.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë