Loading…

Moti befason gjatë ditës së sotme, bora ndalet por jo edhe shiu

  • 19/11/2018 | 07:16

Moti befason gjatë ditës së sotme, bora ndalet por jo edhe shiu

Gjatë ditës së sotme, në vendin tonë pritet të mbajë mot kryesisht i vranët.


Temperaturat minimale pritet të lëvizin nga -2 deri në 0 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale nga 4 deri në 5 gradë Celsius.

Në orët e para të ditës pritet të ketë reshje shiu, ndërsa Instituti Hidrometerologjik i Kosovës, nuk paralajmëron për reshje bore.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes, me shpejtësi 1-6m/s./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë