Loading…
Moti: Bëhuni gati, prej nesër rikthehet dimri për disa ditë
  • 19/03/2018 | 08:18

Moti: Bëhuni gati, prej nesër rikthehet dimri për disa ditë

Të hënën pritet të mbretëroj moti i ftohtë në mëngjes, kurse temperaturat e ditës do të jenë nën vlerat mesatare.


Të martën priten të reshura të shiut, kurse të mërkurën e të enjten edhe reshje bore.

Ndërmjet -5 dhe -6 gradë do të jenë temperaturat minimale prej të mërkurës deri të shtunën.

Nga mesi i javës e  deri në të premten, do të jetë mot i vranët e me borë, duke shtuar trashësinë e borës mbi mesataren për këtë stinë të vitit.

Dita e shtunën pritet të jetë edhe e fundit për këtë sezon ku do të kemi tepmperatura në 0 gradë Clescius. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë