Loading…

Moti i keq mban të izoluara mijëra familje në veri të Shqipërisë (Video)

  • 08/01/2017 | 23:33

Moti i keq mban të izoluara mijëra familje në veri të Shqipërisë (Video)

Moti i keq dhe temperaturat e ulëta po vazhdojnë të mbajnë të izoluara mijëra familje në veri të Shqipërisë


Situata në një pjesë të madhe të zonës veriore të Shqipërisë, edhe gjatë ditës së sotme ka vazhduar të jetë e rënduar spër shkak të dëborës dhe ngricave.

Këto probleme po mbajnë të izoluara mijëra familje.

Në ndihmë të njësive vendore kanë dal edhe mjetet e ushtrisë, të cilat, krahas zhbllokimit të rrugëve, po ndihmojnë edhe për emergjencat shëndetësore pasi mijëra familje kanë mbetur të izoluara./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë