Loading…

Moti i keq në Zvicër: Momenti kur era rrëzon çdo gjë dhe njerëzit dëgjohen duke bërtitur

  • 16/06/2019 | 14:44

Moti i keq në Zvicër: Momenti kur era rrëzon çdo gjë dhe njerëzit dëgjohen duke bërtitur

Ndonëse për ditë radhazi temperaturat shënuan një ngritje mjaft të lartë, moti në Zvicër këtyre ditëve nuk është i mirë, transmeton Gazeta Metro.


Gjatë ditës së djeshme atje ka pasur reshje shiu si dhe erëra të fuqishme, të cilat kanë rrëzuar objekte të ndryshme.

Në një video, dëgjohen njerëzit duke bërtitur, kjo pas motit që u përkeqësua këtyre ditëve.

Ndërkohë në Gjenevë – Zvicër sot 🌬🌬🌪Ora 16: 30Video : Aron Veis – Faleminderit për raportin

Posted by Meteo Ballkan on Saturday, 15 June 2019

Ndryshe, meterologët kanë paralajmëruar një verë me temperatura të larta në Evropë, sidomos ditët në vazhdim./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë