Loading…

Moti mbi bregdetin shqiptar

  • 20/06/2017 | 08:27

Moti mbi bregdetin shqiptar

Gjatë ditës së martë, moti në Shqipëri parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira në mesditë. Baza e reve të ulëta 1200metër.


Era do të jetë me drejtim Verilindje-Veriperëndim 1-8m/sek.Deti i forcës 4 me lartësi vale 1.8 metër. Shikimi 10km-20km, transmeton gazetametro.net.

Temperaturat parashikohen të jenë:

Vendet malore             11°/29°C

Vendet e ulëta              15°/34°C

Vendet bregdetare      17°/34°C

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë