Loading…

Moti në Kosovë për ditën e diel

  • 18/08/2018 | 23:40

Moti në Kosovë për ditën e diel

Gjatë ditës së sotme do të mbajë mot kryesisht i vranët.


Moti paradite do të jetë me diell, kurse gjatë ditës vranësirat do të shtohen, transmeton gazetametro.net

Ndërsa, vende-vende pritet të ketë reshje shiu dhe bubullima. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
marketing[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë