Loading…
Moti për ditën e sotme
  • 18/03/2019 | 23:56

Moti për ditën e sotme

Gjatë ditëve të para të javës moti do të jetë i ngrohtë, kryesisht me diell, ndërsa të mërkurën priten ndryshime. Moti do të jetë i ftohtë dhe me vransira, transmeton Gazeta Metro.


Sot pritet moti i ngrohtë dhe me diell.

Edhe gjatë ditës se sotme pritet të mbretërojë mot pranveror në Kosovë.

Temperaturat minimale do të luhaten nga 6 C deri në 10 C, e maksimalet nga 17C deri në 20C.

Nga e mërkura pritet të bien temperaturat dhe të këtë reshje shiu./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë