Loading…

Moti për ditët në vazhdim

  • 08/04/2017 | 08:26

Moti për ditët në vazhdim

Ndryshe nga sot që do të mbajë mot kryesisht me vranësira, ku mund të ketë riga lokale shiu. Të dielën do të mbajë mot më i butë, pjesërisht i vranët me intervale më të gjata me diell.


Fillimi javës së ardhshme do të jetë më i ngrohtë, kryesisht me diell. Të martën gjatë ditës vranësirat do të shtohen,  e mund të ketë edhe riga lokale shiu. Të mërkurën do të mbajë mot më i ftohtë dhe kryesisht me vranësira.

Temperaturat minimale do të luhaten nga 3C deri në 6C, e ato maksimale gradualisht do të rriten nga 14C, të shtunën, deri në 21C të martën./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë