Loading…

Moti për ditët në vijim

  • 03/06/2023 | 21:17

Moti për ditët në vijim

Vranësira, me rrebeshe shiu e bubullima parashihet të ketë ditën e diel.


Në fillim të javës vijuese pritet të ketë më shumë diell, e orëve të pasdites me mundësi për rrebeshe shiu.

Temperaturat të shtunën zbresin në 20C e 21C, e të premten rriten edhe deri në 25C.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë