Loading…

Moti për ditët në vijim: I paqëndrueshëm, priten rrebeshe dhe bubullima

  • 25/05/2023 | 22:55

Moti për ditët në vijim: I paqëndrueshëm, priten rrebeshe dhe bubullima

Për ditën e premte parashihet të kemi mot të paqëndrueshëm, me zhvillime të rrebesheve me bubullima, që nga orët e mesditës, po i njëjti pritet të vazhdoj edhe në ditët në vazhdim.


Lokalisht nuk përjashtohen mundësitë që rrebeshet të shoqërohen edhe me breshër.

Temperaturat minimale 13C e 14C, e ato maksimale 20C e 22C.

E paqëndrueshme mbetet situata meteorologjike edhe përgjatë fundjavës.

Orëve të paraditës do të ketë intervale me diell, ndërsa pasdite priten zhvillime të rrebesheve me bubullima. Temperaturat maksimale luhaten ndërmjet 20C e 22C.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë