Loading…

Moti për ditët në vijim: Më shumë diell, por rrebeshet dhe shiu do të jenë prezent

  • 01/06/2023 | 21:35

Moti për ditët në vijim: Më shumë diell, por rrebeshet dhe shiu do të jenë prezent

Më shumë intervale me diell parashihet të ketë ditën e premtë, sidomos në pjesën e parë të ditës.


Pasdite më vonë paraqiten sërish kushte për zhvillime të ndonjë rrebeshi me bubullimë. Temperaturat minimale 13C e 15C, e ato maksimale arrinë deri në 23C e 25C.

Fundjava mund të dominohet më shumë ngra vransira, e orëve të pasdites mbeten gjithnjë kushte për zhvillime të rrebesheve me shi e bubullima.

Në fillim të javës vijuese pritet të ketë më shumë diell, e orëve të pasdites me mundësi për rrebeshe shiu.

Temperaturat të shtunën zbresin në 20C e 21C, e të premten rriten edhe deri në 25C.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë