Loading…

Moti për javën e ardhshme

  • 09/04/2017 | 16:18

Moti për javën e ardhshme

Diell dhe vranësira të shpërndara do të ketë gjatë këtyre pesë ditëve të ardhshme, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.


Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-7 gradë celsius, kurse maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-21 gradë celsius, shkruan gazetametro.net.

Vranësirat ditën e martë dhe të premten kanë mundësi që vende-vende të shoqërohen me shi, kryesisht pasdite.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë