Loading…

Moti për sot

  • 02/04/2017 | 08:13

Moti për sot

Në ditën e dytë të prillit, në Kosovë pritet të mbajë mot kryesisht i kthejllët me temperature që do sillën prej 6 deri në 22 gradë Celsius.

Sipas ecurive sinoptike, Kosova gjendet nën ndikimin e fushave të ngrohta të ajrit me presion të lartë atmosferik që vijnë nga Mesdheu.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë