Loading…

Moti për sot

  • 09/03/2017 | 09:51

Moti për sot

Moti sot në Kosovë parashikohet të jetë kryesisht me vranësira.


Temperaturat minimale gjatë ditës së sotme në Kosovë do të lëvizin nga 5 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 11 gradë Celsius.

Era do të fryjë nga verilindja 10 deri 35 km/h. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë