Loading…

Moti sot me shi

  • 01/03/2017 | 08:50

Moti sot me shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka paraparë që sot moti në Kosovë (1 mars) do të jetë kryesisht më vranësira dhe reshje shiu gjatë pasdites.


Thuhet se era do të fryjë nga juglindja 15 deri 48 kilometra në orë.

Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga 5-C, ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 12-C. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë