Loading…

Moti sot në Kosovë

  • 24/11/2016 | 09:00

Moti sot në Kosovë

Moti sot në Kosovë, e enjte, 24 nëntor 2016, parashikohet të jetë mot me vranësira kalimtare, ndërkohë gjatë mëngjesit do të jetë vende vende me mjegull.

Era do të fryjë nga Perëndimi deri 17 km/h.

Ndërkohë, parashikohet që temperaturat minimale të lëvizin nga -1C, ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 6C.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë