Loading…

Moti sot në vend

  • 16/11/2016 | 08:47

Moti sot në vend

Moti sot në Kosovë është parashikuar të jetë me temperatura të ftohta, në orët e hershme dhe të vonshme të ditës.

Ndërkaq mesdita pritet të na sjellë rreze të ngrohta dielli, si dhe nuk pritet që të ketë reshje të shiut.

Sipas IHMK-së, temperaturat minimale do të lëvizin nga zero deri -4 gradë celsius, derisa maksimalet e ditës pritet të lëvizin nga 5-9 gradë celsius./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë