Loading…

Moti sot

  • 22/11/2016 | 08:45

Moti sot

Vendi ynë do të mbetet nën ndikimin periferik të fushave të fuqishme anticiklonike që ndodhen në lindje të kontinentit, ndërkohë që masat e ngrohta ajrore nga Mesdheu vazhojnë të shtrihen mbi rajon.

Edhe gjatë ditës së sotme do të vazhdoj të mbajë mot i but, kryesisht me diell, ndërsa në vise dhe lugina gjatë mëngjesit pritet që të ketë mjegull.

Temperaturat do të mbeten mbi vlera mesatare dhe ato do të sillen nga +1C deri +3C, e ato maksimale nga 11C deri në 13C.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë