Loading…

Moti të shtunën, 09.12.2023

  • 08/12/2023 | 23:41

Moti të shtunën, 09.12.2023

Për të shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të ulëta në orët e mëngjesit, të cilat në orët vijuese të ditës pritet të tërhiqen. Vonë pasdite dhe në mbrëmje pritet sërish shtim i tyre.


Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme por e butë, me shpejtësi prej 4-18 km/h.

Temperaturat do të lëvizin prej -3 deri në 1°C, ndërsa ato maksimale prej 4 deri në 6°C.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë