Loading…
Motorola sjell modelin e ri, harxhon shumë pak bateri |FOTO
  • 08/06/2018 | 17:05

Motorola sjell modelin e ri, harxhon shumë pak bateri |FOTO

Kompania e njohur amerikane e prodhimit të smartfonëve, “Motorola”, ka prezantuar modelin e ri e saj të ri, “Moto Z3 Play”.


Ky celular është i ngjashëm me “homologët” e tij të epokës moderne, por nga ana tjëtër e konsumon shumë më pak baterinë, shkruan “The Verge”.

Celulari me dy kamera mendohet se mund të punojë rreth 24 orë, pa qenë nevoja që ta karikoni.

Motorola Moto Z3 Play kushton 500 dollarë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë