Loading…

Motra e Muriçit pozon me të brendshme para pasqyrës

  • 04/08/2020 | 20:09

Motra e Muriçit pozon me të brendshme para pasqyrës

Amra Muriç, ka pozuar në të brendshme para pasqyrës.


Motra e portierit të Kombëtarës, Arianet Muriçit shpesh merr vëmendjen e mediave rozë. Me veshjet e saj, dhe pozat provokative Amra arrin të marrë komente dhe pëlqime të shumta.

Sapo ka postuar një imazh, ku ka ekspozuar linjat trupore e cila po duket tejet në formë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë