Loading…

Motra e Rita Orës ja qet flakën pushuesve, ekspozon asetet bombastike

  • 12/09/2019 | 14:06

Motra e Rita Orës ja qet flakën pushuesve, ekspozon asetet bombastike

Elena Ora tani e ka zgjedhur Turqinë për t’i vazhduar pushimet, ku nga atje ka mahnitur me format e saj trupore, shkruan Gazeta Metro.


Motra e këngëtares Rita Ora, Elena, këtë verë ka zgjedhur që pushimet t’i kaloj në disa vende të ndryshme.

Destinacioni i radhës për të ka qenë Turqia dhe nga atje sigurisht se nuk kanë pasur se si të mungojnë fotot.

Në një prej tyre Elena duket seksi në bikini e shtrirë derisa po merr rreze dielli.

“Turqia”, ka shkruar ajo pranë postimit në të cilin shfaqet po ashtu me shumë stil.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë