Loading…

Motra e Ronaldos e xhelozon golin e Messit, ky është reagimi i saj

  • 08/08/2022 | 08:39

Motra e Ronaldos e xhelozon golin e Messit, ky është reagimi i saj

Motra e Cristiano Ronaldos, Katia Aveiro, komentoi një postim që tallte golin e Leo Messit kundër Clermont Foot gjatë fundjavës.


Llogaria e një fansi të Ronaldos krahasoi golin e Messit me golin e Ronaldos kundër Juventusit në Champions League 2017/18. Në foto të dyja goditjet, dhe mbishkrimi për të është ky:

“Njëra është një pistoletë e vogël, tjetra është një goditje e vërtetë me gërshërë. Njëri u shënua në kampionatin francez për Clermont, tjetri në play-off të Champions League kundër Juventusit.”

Katya Aveiro fillimisht e ka pëlqyer postimin dhe më pas ka lënë një koment me një emoji duartrokitëse.

Dhe po, ky nuk është i vetmi postim ku golat e Ronaldos dhe Messit krahasohen përmes tyre.

Ronaldo ka humbur pjesën më të madhe të para-sezonit të United, por sipas lajmeve të fundit, ai do të vazhdojë të fillojë sezonin me klubin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë