Loading…

Mourinho parashikon Botërorin: Argjentina mposht Spanjën, por kush arrin gjysmëfinalen

  • 13/06/2018 | 09:12

Mourinho parashikon Botërorin: Argjentina mposht Spanjën, por kush arrin gjysmëfinalen

Trajneri portugez Jose Mourinho ka parashikuar ecurinë e kampionatit botëror deri në fazën gjysmëfinale, transmeton Gazeta Metro.

Një ndër trajnerët më të mirë në botë ka parashikuar që në gjysmëfinale do të arrijnë Brazili, Portugalia, Argjentina dhe Gjermania.

Sipas Mourinhos, Argjentina do ta mposhtë Spanjën në çerekfinale, kurse Gjermania do ta tejkalojë Zvicrën. Parashikimi i tij thotë që Portugalia do ta eliminojë Francën, kurse Brazili Meksikën.

Kampionati Botëror fillon nesër në Rusi me ndeshjen e parë Rusi-Arabi Saudite që fillon prej orës 17:00. /gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 18/02/2020 | 16:48
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë