Loading…
Mozzik akuzohet për “vrasje”| FOTO
  • 23/05/2018 | 22:28

Mozzik akuzohet për “vrasje”| FOTO

Reperi Mozzik ka befasuar fansat e tij të shumtë, me një postim jo fort të zakonshëm.


Ai ka postuar një fotografi të zhveshur në Instagram, me mbishkrimin:: “I akuzuar për vrasje të hiteve, vera so e jemja po krejt viti”. Me këtë ai ka bërë të ditur se do të sjellë edhe shumë hite.

Ndërkohë, reperi ka paralajmëruar projektin e ri i cili pritet të publikohet së shpejti, pas “Madam” i cili u fshi nga youtube nga ishmenaxhmenti i tij, në kulmin e klikimeve./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë