Loading…

Mozzik harron Loredanën: Shfaqet në krahët e kësaj vajze

  • 19/10/2019 | 22:55

Mozzik harron Loredanën: Shfaqet në krahët e kësaj vajze

Loredana dhe Mozzik, për momentin nuk janë bashkë, por reperi po shihet në prani të një modeleje të njohur, transmeton Gazeta Metro.


Ajo tregoi se kanë vendosur t’i lënë hapësirë njëri-tjetrit për të vazhduar të ndarë rrugëtimin e jetës, me Hanën si të vetmen pikë lidhëse.

Pas ndarjes, dyshja i anuloi koncertet ku duhet të ishin të dy të pranishëm ndërsa në turneun BONNIE & CLYDE 2020, Loredana do të paraqitet e vetme.

Nga ana tjetër Mozzik, ka lajmëruar projektin më të ri muzikor , që pritet të publikohet së shpejti.

Reperi ka bërë të ditur se do të rikthehet më fuqishëm se kurrë në muzikë.

Ai është treguar shumë aktiv në rrjete sociale dhe para pak orësh ka publikuar një video në profilin e tij të Instagramit, ku shihet pranë modeles së njohur Ljubica Madenica./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë