Loading…

Mozzik i bën një kërkesë publike Dua Lipës

  • 06/08/2022 | 13:45

Mozzik i bën një kërkesë publike Dua Lipës

Reperi i njohur, Mozzik i ka bërë një kërkesë publike, Dua Lipës, e cila ndodhet prej disa ditësh në Kosovë për shkak të festivalit “Sunny Hill”.


Përmes një postimi në InstaStory, ai i ka kërkuar këngëtares shqiptare më famë botërore të vizitojë Prekazin.

“Dua jam shumë krenar me arritjet e tua, vazhdo para je më e mira. Këto ditë që jeni në Kosovë vizitoni Prekazin”, ka shkruar Mozzik krahas një foto nga vendi.

Kujtojmë që Dua performoi natën e parë të Festivalit dhe u kthye në kryefjalën e mediave ndërkombëtare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë