Loading…

Mozzik i kundërpërgjigjet Noizyt pas akuzave për blerjen e ndjekësve në ‘Instagram’

  • 28/03/2023 | 19:11

Mozzik i kundërpërgjigjet Noizyt pas akuzave për blerjen e ndjekësve në ‘Instagram’

Mozzik dhe Noizy ani pse ishin miq dhe kishin bashkëpunim, së fundi janë përplasur me njëri-tjetrin.


Noizy e ka akuzuar Mozzikun se ka blerë ndjekës në ‘Instagram’.

Përmes një videoje ai u tall keq me reperin nga Kosova.

Në anën tjetër, Mozzik i është kundërpërgjigjet reperin nga Shqipëria përmes një postimi në ‘Instagram’.

“Nuk më plas për idiotësira”, kanë qenë fjalët e tij./Lajmi.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë