Loading…

Mozzik: Jam i lindur për të bërë histori

  • 14/08/2022 | 14:03

Mozzik: Jam i lindur për të bërë histori

Krahas jetës profesionale të rep-artistit, Mozzik dhe ajo personale është mjaft e komentuar.


Postime të shumta të Mozzit ngrisin komente të fansave dhe mediave.

Gramos Aliu (emri i vërtete) së fundmi erdhi me një shkrim në InstaStory që mori vëmendjen e madhe të publikut.

“I lindur për të bërë histori”, shkroi ai.

Theksojmë që Mozzik këtë kohë u përfol për prishje të raporteve me reperin Noizy.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë