Loading…

Mozzik: Ka 3 vjet që jam ‘single’, kurdo që lidhem e publikojë një foto me të

  • 14/09/2023 | 17:22

Mozzik: Ka 3 vjet që jam ‘single’, kurdo që lidhem e publikojë një foto me të

Reperi i njohur, Mozzik, përmes një postimi në InstaStory ka njoftuar tash e gati 3 vjet është ‘single’.


Ai tha se sapo të lidhet me dikë, do të publikojë foto me të, përcjell Klankosova.tv.

“Ka 3 vjet gati që I’m single, edhe kurdo që lidhem e qes 1 foto me të”, ka shkruar ndër të tjera ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë