Loading…

Mozzik publikon këngën ‘Dhelpër dinake’: Dedikim për ish-guran

  • 08/11/2019 | 12:56

Mozzik publikon këngën ‘Dhelpër dinake’: Dedikim për ish-guran

Mozzik ka publikuar këngën e tij më të re, të parën pas ndarjes me Loredanën. Reperi Mozzik ka publikuar me videoklip këngën që po e lajmëron tash e sa kohë.


Ai këngës i ka lënë titullin ‘Dhelpër Dinake’ dhe vazhdimisht e ka paralajmëruar me shumë figura të dhelprave të postuara në profilet e tij në rrjetet sociale.

E prej kur Mozzik ka zbuluar titullin e këngës, të gjithë fansat ishin të bindur se është një dedikim për ish-të dashurën e tij, Loredanën.

Mozzik dhe Loredana i kanë dhënë fund lidhjes pas një kohë e të gjatë bashkë, kur edhe sollën në jetë vajzën, Hanën.

Kur u duk se e kaluan bashkë pa probleme stuhinë me zhvillimet e muajit Maj, Mozzik dhe Loredana u kuptua pas pak muajsh se nuk janë më bashkë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë