Loading…

Mozzik publikon këngën e re, ‘Shko’ vjen me videoklip

  • 25/11/2021 | 12:40

Mozzik publikon këngën e re, ‘Shko’ vjen me videoklip

Reperi i njohur, Mozzik ka lansuar projektin e tij të ri muzikor.


Kënga titullohet “Shko” të cilën e ka kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale.

Teksti është shkruar nga vet Mozzik, kurse për producimin është përkujdesur Rzon dhe ‘Pëllumb beats’.

Miksimi dhe masterizimi ndërkohë është bërë nga kompozitori i njohur nga Maqedonia, Darko Dimitrov.

Kënga për 10 orë ka arritur të grumbullojë mbi 190 mijë klikime.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë