Loading…

Mozzik publikon video duke kënduar Marshin e UÇK’së

  • 23/11/2022 | 09:29

Mozzik publikon video duke kënduar Marshin e UÇK’së

Rep-artisti, Mozzik së fundmi ka publikuar një video duke kënduar Marshin e UÇK-së.


Në një postim në “Facebook”, artisti u shfaq bashkë me disa persona të tjerë duke ecur maleve teksa këndon Marshin e UÇK-së.

“RRNOFTË USHTRIA ÇLIRIMTARE E KOSOVËS”, shkroi Mozzik sipër videos.

Ndryshe, reperi shpesh ka treguar mbështetje për ish krerët e UÇK-së, të cilët ndodhen në Hagë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë